Informačný formulár

MERINO HRUBÁ DEKA

Merino hrubé deky z prírodnej ovčej vlny s nádychom hygge prinášajú viac krásy a tepla do Vášho každodenného života! Sú pletené s láskou, slovenskými rukami. Zaručene nasýtia Vaše zmysly, zútulnia každý interiér a očaria pri každom fotení!

Hyggelig merino deka zo 100 % prírodnej ovčej vlny merino je luxusným dekoratívnym kúskom, ktorý na každom mieste vytvorí teplú a útulnú „hygge“ atmosféru. Vďaka extra hrubej ovčej vlne, za použitia ručnej techniky pletenia, je deka jedinečným bytovým doplnkom! Je upletená z nespradeného vlákna s hrúbkou v rozmedzí 25 – 28 mikrónov, ktoré dodáva deke krásne nadýchaný tvar.

Vlastnosti produktu:

Merino vlna je jemná a ako na každej vlnenej pletenine, sa na produkte z vlny môže časom objaviť žmolka. Ako sa starať o merino produkt, viac v časti Starostlivosť a čistenie merina.

Je tiež elastická, preto sa jej rozmery môžu o pár cm líšiť. Zobrazenie produktu je len ilustračné. Farby sa môžu mierne odlišovať vzhľadom na povahu prírodného vlákna a kvalitu Vami používaného zariadenia. Produkt vyrobený na zákazku podľa želania zákazníka sa nevracia.

INFORMAČNÝ FORMULÁR
Ak túžite po vlastnej merino hrubej deke alebo vlastnom rozmery matraca, vyplňte a zašlite tento nezáväzný informačný formulár a budeme Vás čo najskôr emailom informovať o dostupnosti, cene Vášho vysnívaného produktu ako aj o ďalšom postupe potrebnom k objednaniu.