Hyggelig príbeh

Poslaním HYGGELIG, inšpirovaným dánskou koncepciou Hygge („hũ-ga“), je priniesť viac krásy a tepla do vášho každodenného života. Základ koncepcie HYGGELIG tvorí teplo a pohoda.

Produkty sú z kvalitných materiálov, vytvorené s láskou a tak, aby vydržali. Obklopte sa aj Vy hyggelig atmosférou! Je jednoduchá, ľudská a teplá zároveň.

Osobitú atmosféru vytvára merino deka. Zahreje a zútulní každý interiér! Je hrubá a jemná, vďaka čomu sú z nej upletené produkty, veľmi originálne a funkčné zároveň. 

Každému foteniu dodá osobitú atmosféru! Asi aj preto si ju obľúbili rodičia pri fotení prvých záberov s ich malým prírastkom do rodiny.

Inšpirujte sa na hyggelig blogu a sociálnych médiách. Premýšľajte o krásnych bytových doplnkoch a nakoniec sa zoznámte s hyggelig produktmi.

Niečo o hygge

Aj keď nie je ľahké vysvetliť, čo presne slovo „hygge“ znamená, jeho atmosféra a zážitky, ktoré prináša, existujú aj u Vás doma.

Hygge predstavuje umenie hľadajúce krásu v bežných veciach, ktorým pripisuje vzácny význam. Práve Škandinávci sú veľmi dobre naladení na jeho vlnu. Zahŕňa pocit pohody, útulnosť, uvoľnenú náladu a tiež prejavy, ktorými ukazujeme iným ľuďom, že nám na nich záleží.

Nie je pritom podstatné ako takéto momenty a zážitky nazveme. Dôležité je vedieť tešiť sa z nich a šíriť ich okolo seba.